MB „Gitrona“ įkurta 2014 metais, pertvarkant UAB „Linoma“ elektroninių prietaisų gamybos padalinį. Kadangi naujoji įmonė pagrindinį dėmesį skiria elektroninių prietaisų projektavimui ir gamybai, tikimės, jog tai mums suteiks galimybę esamus ir būsimus klientus aptarnauti dar geriau. Nuo 2016 m balandžio 26 d. MB „Gitrona“ buvo perorganizuota į UAB „Gitrona“.

Naujiena: bepiločiai orlaiviai

Tai naujausia mūsų veiklos sritis. Gaminame bepiločius orlaivius, skirtus tiek pramogai, tiek rimtam darbui. Pagal užsakovo pageidavimą konstruojame ir „kieto sparno“, ir kelių sraigtų (vadinamuosius multikopterius) skraidančius aparatus, skirtus fotografavimui ir filmavimui iš oro. Mūsų orlaiviai valdomi tiek rankiniu būdu, tiek užduodant autonominį skridimo maršrutą.

Su bepiločiais orlaiviais galima iš arti apžiūrėti pavojingus ar labai nutolusius objektus, atlikti geodezinius matavimus bei daugybę kitų darbų, kuriuos atlikti įprastiniu būdu būtų brangu, pavojinga ar visiškai neįmanoma. Reikalui esant, bepiločiai orlaiviai gali būti panaudoti ir krašto apsaugai.

Žinomi užsienyje

„Linomos“, o dabar jau ir „Gitronos“ prekės ženklu pažymėti elektroniniai prietaisai patikimai tarnauja ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Partnerių dėka, įmonės produkcija naudojama ir naujosiose Europos sąjungos šalyse, ir „senbuvėse“, ir kituose kontinentuose – JAV, Japonijoje.

Specializuotos įrangos gamyba

Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti vartotojams „standartinius“ prietaisus, kurie yra sėkmingai pritaikomi daugelyje pramoninių procesų. Bet ypač smagu, kad paskutiniu metu daugiausia užsakymų sulaukiame specializuotų prietaisų gamybai. Tokie prietaisai dirba efektyviausiai ir jų panaudojimas mūsų klientams teikia didžiausią naudą.

Daugiausiai patirties esame sukaupę temperatūros valdymo srityje, bet galime pasigirti ir sėkmingai sukurtais telemetrijos bei galios prietaisais.

Ilgametė patirtis ir pažangios technologijos

Sukaupta ilgametė patirtis ir pažangių technologijų naudojimas duoda puikių rezultatų – mūsų prietaisai dirba patikimai ir efektyviai, techninėmis charakteristikomis nei kiek nenusileidžia, o kartais net gerokai pranoksta analogiškus kitų firmų gaminius.

Dėmėsys užsakovo poreikiams, lankstumas ir griežta kokybės kontrolė užtikrina, kad mūsų produkcija yra patenkinti net patys reikliausi pirkėjai.

Bendradarbiaukime!

Jei projektuojate naują valdymo sistemą ar atnaujinate jau esamą, pasitarkite su mūsų įmonės atstovais ir mes galėsime Jums pasiūlyti puikų sprendimą. O jeigu Jūsų gaminiams reikalingas elektroninis valdymas, tuomet būtinai su mumis susisiekite – tai gali būti sėkmingo bendradarbiavimo pradžia.